"WIKEA" - przykładowy opis dla sklepu z oświetleniem

Sklep WIKEA - perfekcyjne oświetlenie na każdą kieszeń

"WIKEA" J. Putrzyńska-Wajda nie jest zwykłym sklepem z lampami. Nasza firma od 1990 roku zajmuje się kompleksowym projektowaniem oraz dostarczaniem oświetlenia najwyższej jakości. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta oferując najnowsze rozwiązania i technologie oświetleniowe.

Doświadczenie gwarancją doskonałej jakości.


Przez ponad 29 lat zdobywamy doświadczenie w branży oświetlenia. Nasza oferta obejmuje instalacje świetlne dla mieszkań, domów oraz budynków przemysłowych. Indywidualnie dobieramy lampy dla konkretnych przestrzeni w tym ciągów dojazdowych czy ogrodów.

Dzięki współpracy z cenionymi markami możemy zaoferować nie tylko najwyższej jakości lampy i systemy oświetleniowe, ale także korzystamy z doświadczenia dużych producentów. Wystarczy wspomnieć, że od 1991 roku posiadamy w ofercie oświetlenie halogenowe, wyłączniki czy gniazda renomowanej firmy Merten. Klienci znajdą u Nas także osprzęt takich marek jak Gira, ABB, Legrand, Berker oraz JUNG.

Światło ważniejsze niż myślisz.


Wiele osób podchodzi do oświetlenia po macoszemu zwracając jedynie uwagę na wzór lampy jaki im się podoba. Tymczasem światło jest jednym z najważniejszych elementów wykończenia wnętrza czy przygotowania przestrzeni roboczej. To światło jest odpowiedzialne za postrzeganie rzeczywistości i to ono nadaje ostatni szlif designowi wnętrz czy przestrzeni ogrodowej.

Światło odpowiada za nasze samopoczucie, a co za tym idzie oświetlenie trzeba dobrze dobrać do konkretnych przestrzeni. Musimy mieć świadomość tego, że prawidłowo dobrane oświetlenie zadba również o zdrowie naszego wzroku. Źle dobrane źródła światła mogą powodować zmęczenie oczu, co się przełoży na znaczne pogorszenie ich stanu.

Jakość oświetlenia przede wszystkim.


Naszym nadrzędnym celem jest dostarczenie produktów najwyższej jakości dla klientów. Oferujemy systemy oświetlenia, lampy, żarówki i instalacje od najlepszych marek z całej Europy.

Na rynku można znaleźć całą masę tanich elementów oświetleniowych, których jakość pozostawia wiele do życzenia. Osoby decydujące się na takie oszczędności muszą się mierzyć z wadliwymi i mało trwałymi produktami. Co więcej, jakość generowanego przez nie światła jest często na fatalnym poziomie, co wpływa negatywnie na zdrowie oraz samopoczucie użytkowników. W "WIKEA" wystrzegamy się takich produktów i zawsze przedstawiamy klientom różne opcje składające się tylko z elementów wysokiej jakości.

Współpraca kluczem do sukcesu.


Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Poznajmy konkretne potrzeby i przygotowujemy dostosowaną do nich ofertę. Co więcej w przypadku prac projektowych ściśle współpracujemy z architektami. Za pomocą specjalistycznego oprogramowania komputerowego jesteśmy w stanie wyliczyć dokładną moc światła i rozmieszczenie opraw dla konkretnych pomieszczeń oraz obiektów specjalnych.

W "WIKEA" znajdziesz wszystko co potrzebujesz!


Nasza oferta obejmuje zarówno lampy, jak i całe instalacje oświetleniowe. Żarówki tradycyjne, halogenowe i LEDowe, oprawy, przełączniki czy oświetlenie ogrodowe, to i wiele innych czeka na Was. Poszukujesz rzeczy związanych z oświetleniem? Koniecznie odwiedź sklep "WIKEA". Zapraszamy.